Miminka plavou

Všichni rodiče chtějí, aby jejich děti uměly plavat. Ačkoli to není základní schopnost, kterou děti mají umět, je to v každém případě zdravým a výborným zvykem pro ně. Nikdy není příliš brzy, aby se Vaše miminko seznámilo s vodou. Plávaní je zároveň příležitostí, při které je možné kamarádit se, trávit své volné chvíle, získat sebevědomí, a ono také pozitivně ovlivňuje psychosociální a fyzický vývoj dítěte. První „plavání“ zpravidla probíhá doma ve vaně, poté následuje tzv. vaničkové plavání. Rodiče jsou dětem prvními učiteli plavání, protože dítě už ve vaně dostává první informace a naučí, jestli voda je pro něj příjemnou nebo nepříjemnou zkušeností. Strach z vody není vrozený, ale občas se objeví kvůli záporným zkušenostem.

Naše jedinečná nabídka obsahuje to všechno, co k plavání a klidnému strávení společných chvil potřebujete, od oblečků a plenek přes hráčky a věci, které jsou potřebné pro nenásilné seznamování s vodou.

V případě jakýchkoli otázek o připravování malého dítěte k plavání a jak to vypadá, když se dítě učí plavat, anebo který obleček vybrat pro něj, klikněte tady, abyste se poradili.